Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Stacja Kontroli Pojazdów nr 3 w Sosnowcu

Stacja Kontroli Pojazdów nr 3 w Sosnowcu

DW-AUTO

DW-AUTO

Poleć nas innym
Kredyt Niskich Rat - wyjątkowa oferta Škody
(2014-12-29)

Zakup samochodu zawsze jest dużym przeżyciem, niezależnie od tego czy będzie to nasze pierwsze auto, czy też kolejne. Jak wskazują badania, podejmując decyzję o kupnie pojazdu kierujemy się przede wszystkim rozsądkiem. Dla wielu nabywców zewnętrzny wygląd samochodu i jego kolor to cechy drugorzędne. O wiele ważniejsze są: moc silnika, spalanie, zabezpieczenia, wyposażenie oraz cena. Ostatni element ma zazwyczaj największe znaczenie. Škoda wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując rozwiązanie, dzięki któremu już żadne auto nigdy nie będzie “za drogie” - Kredyt Niskich Rat.

SKODA.jpg

 

Kredyt Niskich Rat

Kredyt Niskich Rat to wyjątkowo interesująca oferta, dzięki której każda osoba, nawet nie posiadająca wkładu własnego, może stać się posiadaczem nowej Škody. Warunki skorzystania z tej formy kredytowania są mało wymagające, przez co sprostać im może każdy. Kredyt Niskich Rat charakteryzuje się ekstremalnie niską ratą, która może zaczynać się już od 399 zł miesięcznie. Jak to możliwe? Kredyt oferowany przez Škodę zakłada, że przez 4 lata będziesz spłacać jedynie cenę utraty wartości samochodu. Dopiero po tym czasie zadecydujesz czy nadal chcesz być właścicielem danego auta (i zaczniesz spłacać jego rzeczywistą wartość), czy wymienisz go na nowy model - Škodę Fabię, Octavię, Rapid a może Superb?

Sposób finansowania

Decydując się na Kredyt Niskich Rat wybierasz jeden, spośród dwóch dostępnych okresów kredytowania - 36 lub 48 miesięcy. Ponadto jednym z warunków uzyskania kredytu jest posiadanie pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance) oraz ubezpieczenia kredytu LIFE, będącego zabezpieczeniem w przypadku utraty pracy przez kredytobiorcę. Finansowanie wymienionych ubezpieczeń może być zawarte w kwocie kredytu, dlatego także i ten warunek uzyskania Kredytu Niskich Rat sprawia, że jest to oferta dla każdego. Warto wspomnieć o tym, że kredyt ten posiada atrakcyjne oprocentowanie - 3,99% oraz prowizję bankową w wysokości 5%. Wysokość raty kredytu uzależniona jest od poziomu wpłaty własnej (od 0% do 30%), modelu wybranej Škody, okresu kredytowania oraz limitu przebiegu kilometrów w przeliczeniu na rok.

Niezależnie od konfiguracji oferta ta posiada wyjątkowo niską ratę, którą można obliczyć samodzielnie, dzięki specjalnie udostępnionym kalkulatorom. Ponadto wszelkie informacje i niezbędna wyliczenia są udzielane w autoryzowanych salonach Škody - mówi pracownik salonu Auto Wimar w Warszawie, w którym można zakupić samochody z Kredytem Niskich Rat.

Nowy samochód co 4 lata

Głównym punktem Kredytu Niskich Rat, który decyduje o wyjątkowości oferty Škody, jest decyzja, którą musisz podjąć po 3 lub 4 latach użytkowania samochodu. Po tym czasie możesz pozostać użytkownikiem swojej Škody, dalej spłacając samochód za pomocą wygodnych, comiesięcznych rat. Możesz także natychmiastowo pozbyć się wszelkich zobowiązań, dzięki jednorazowej spłacie pozostałej wartości kredytu. Wówczas zakupiony wcześniej samochód dalej pozostaje w Twoich rękach, do pełnej dyspozycji.

Opcja trzecia - najbardziej interesująca i korzystna dla właściciela samochodu, zakłada, że po zakończeniu okresu kredytowania możesz pozostawić swoje dotychczasowe auto w salonie i wybrać całkowicie nowy model, idealnie dopasowany do Twoich zmieniających się potrzeb. Wystarczy, że zadeklarujesz kolejną umowę kredytową, czyli Kredyt Niskich Rat, a Škoda Fabia, Rapid, Roomester, Octavia, Yeti, Citigo, Praktik czy Superb mogą być Twoje.

Kredyt Niskich Rat, który zakłada wymianę samochodu na nowy po upływie 4 lat, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów, od momentu wprowadzenia go na rynek. Trzy sposoby zakończenia kontraktu i to po tak krótkim okresie czasu są wyjątkowym rozwiązaniem wśród różnych dostępnych ofert kredytów samochodowych - dodaje specjalista salonów Grupy Auto Wimar z Warszawy.

Udogodnienia

Korzystając z oferty Kredytu Niskich Rat posiadasz takie same udogodnienia, jak klienci kupujący nowe auta za pomocą jednorazowej wpłaty. Oznacza to, że możesz stworzyć samochód dokładnie dopasowany do twoich oczekiwań. Musisz jedynie wybrać interesujący Cię kolor lakieru, wyposażenie, takie jak: klimatyzacja, radioodtwarzacz, dodatkowe schowki itp., podpisać umowę w swoim salonie, a następnie oczekiwać na dzień odbioru Twojej nowej Škody.

Kredyt Niskich Rat to rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie nowego, bezpiecznego samochodu, w dobrej jakości, którego zakup nie obciąży domowego budżetu.